ÉLŐ közvetítés - Budafoki MTE-ZTE FC

Vége a mérkőzésnek, a ZTE 3-2-re győzött a Promontor utcában. Köszönjük a figyelmüket! Hajrá, Budafok!

90+1. perc: GÓÓÓÓÓÓÓL! Pölöskei lőtt a kapuba a tizenhatoson belülről. 2-3!

90. perc: 2 perc hosszabbítás.

90. perc: Kovács kissé balról, 28 méterről végzett el szabadrúgást, de jobblábas lövése kapu fölé szállt.

85. perc: Egy bal oldali beadás után Gajdos próbált fejelni Króner mellöl, de védőnkről szögletre pattant a labda. Gajdosnak ez volt az utolsó megmozdulása a pályán, Novák állt be a helyére.

78. perc: Gajdos lépett ki középen a védőink között, de ziccerét Balogh bravúrral hárította. A kipattanó után felszabadítottunk.

76. perc: Kovács vett át egy rövid felszabadítást, majd 27 méterről, ballal laposan lőtt, de a labda mellé gurult. Egy perccel korábban Babati helyére Kulcsár Kornél állt be a vendégeknél.

72. perc: Devecseri buktatta Vankót a tizenhatos bal oldalánál, a büntetőterületen kívül. Sárga lap.

70. perc: GÓÓÓÓÓL! Szépítünk! Kovács Dávid lépett ki a jobb oldalon, betört a tizenhatoson belülre, majd a kifutó kapus felett elegánsan átemelte a labdát. 1-3!

67. perc: Vass hibázott nagyot a tizenhatosunk előterében, így Babati egy az egyben vezethette a labdát Baloghra, ám a ZTE csapatkapitánya nem tudott túljárni kapusunk eszén.

67. perc: Egy bal oldali szabadrúgás után Pölöskei ütközött a levegőben a zalai kapussal, a labda támadónk fejéről a kapu felé csúszott, de egy védő a gólvonal közeléből tisztázott.

63. perc: Pölöskei sarokkal készített le Kercsónak, aki 20 méterről, jobbal lőtt, a labda egy védőről szögletre pattant.

56. perc: Kettős csere a mieinknél: Boros helyére Pölöskei, Khiesz helyett Vankó érkezett.

55. perc: Babati a jobbösszekötő helyének közeléből, 18 méterről ballal tekert kapura, de Balogh nagyot vetődve kinyerelte a jobb alsó sarokba tartó labdát.

52. perc: Kovács szöglete szállt át jobbról a hosszú oldalra, ahonnan Khiesz fejelt a kapus kezébe.

51. perc: Margitics került lövőhelyzetbe a jobbszélen, de éles szögből nem talált célt.

49. perc: Gohér szabadrúgásból, 25 méterről vette célba a kaput, de Zöldesi védte a lövést.

46. perc: És máris 3-0 a vendégek javára. Egy gyors zalai akció végén Barczi lőtt balról, a tizenhatoson belülről, a labda továbbpattant az érkező Gajdos elé, aki néhány méterről a hálóba passzolt. 0-3.

46. perc: Elkezdődött a második játékrész.

Cseréltünk a szünetben, Lakatos helyett Gohér a pályán.

Vége az első félidőnek.

44. perc: Barczi hámozta át magát egy védőn, majd a tizenhatos vonalának közeléből lőtt, Balogh azonban odaért a jobb alsó sarokhoz és fogta a labdát.

41. perc: Boros lőtte kapura a labdát 18 méterről, de a kísérlet gyenge volt, Zöldesi könnyedén védett.

39. perc: Gól, már 2-0-ra vezet a ZTE. Kiss bal oldali szabadrúgása után röviden szabadítottunk fel, Hudák pedig a jobbösszekötő helyéről, 22 méterről a jobb felső sarokba tekert. 0-2.

37. perc: Megint egy hiba a védelemben, Barczi lőhetett 20 méterről, de nem találta el a kaput.

36. perc: Oláh és Króner egymásra várt a kapunk előterében, a zalaiak lecsaptak a labdára. Babati majd Hudák is lőhetett, de Balogh mindkétszer nagyot védett. Ezután Babati második próbálkozása pedig már nem jelentett veszélyt.

34. perc: Sárga lap, Kovács talpalta le Gergényit.

30. perc: Kapufa! Kovács jobbról, szabadrúgásból ívelt a kapu elé, Oláh a hosszú oldalról középre fejelte, a Borossal felugró zalai védő, Devecseri fejéről pedig a keresztlécre pattant a labda.

28. perc: Babati kapott jó indítást a jobbszélen, a védő szorításában középre adott, de Balogh begyűjtötte a labdát.

22. perc: Gól, vezet a ZTE. Barczi hozta át a labdát két emberen a jobb oldalon, az alapvonal közelében betört a tizenhatoson belülre, majd Madarász elé passzolt, aki 7 méterről a jobb alsó sarokba lőtt. 0-1.

19. perc: Babati ezúttal szabadrúgásból próbálkozott, de jobbról érkező beívelése a társakat és a kapunkat is messze elkerülte.

15. perc: Egy szöglet után kipattanó labdát Babati lőtt kapásból, 27 méterről magasan kapu fölé.

10. perc: Gergényi passza után Barczi balról, az alapvonal közeléből keresztbe rúgta a labdát a kapunk előtt.

6. perc: Helyzet! Margitics szépen tört előre a jobbszélen, élesen középre adott, de az érkező Boros néhány méterről kapu mellé perdített.

3. perc: A mieink ezúttal az idegenbeli szerelésben, fekete-fehér csíkos mezben futballoznak. A  ZTE tiszta kékben.

1. perc: A vendégek kezdték a mérkőzést.

13:17: A ZTE-nél egyetlen változás a hétközi fordulóhoz képest. A Cegléd ellen megsérülő Balázs Zsolt helyett Hudák Martin lett tagja a kezdőtizenegynek.

13:10: Alaposan átalakította a kezdőt Csizmadia Csaba a szerdai, tiszakécskei mérkőzéshez képest. Gohér Gergő, Vég Bence, Vankó Imre és Pölöskei Péter neve is a cserék között olvasható. Kirják Henrik és Filkor Attila sérülés miatt nem áll a mieink rendelkezésére, csakúgy, mint a hosszabb ideje maródi Gubacsi Zoltán és Ihrig-Farkas Sebestyén.

13:05: Köszöntjük Önöket! A csapatok már melegítenek a napsütéses, ám kissé hűvös időben.