ÉLŐ közvetítés - Budafoki MTE-Ceglédi VSE 1-2

Mai bajnoki ellenfelünk a Ceglédi VSE a Merkantil Bank Liga 15. fordulójában.

Cegled elo

Vége a mérkőzésnek. A Cegléd 2-1-re győzött a BMTE Stadionban. Köszönjük a figyelmüket.

90. perc: 3 perc a hosszabbítás.

89. perc: Lakatos helyére a sérülés után visszatérő Vaszicsku állt be.

88. perc: Jobbról végeztek el szögletet a ceglédiek, a rövid saroknál Kárász fejelt, de nem talált kaput.

82. perc: Egy vendég kontratámadás végén Oldal lőtt a tizenhatos vonalának közeléből, Balogh nagy bravúrral hárított.

76. perc: Veszelinov helyett Kercsó a pályán.

74. perc: Gól, újra vezet a Cegléd. Oldal lőtt jobbról, éles szögből, 12 méterről, a labda megpattant és a jobb alsó sarokba gurult... 1-2.

71. perc: Nagy a középkör közeléből emelt a kapura, Balogh szemébe sütött a Nap, de szögletre ütötte a léc alá tartó labdát.

69. perc: Gohér jobbról, a vonal mellöl tekert középre szabadrúgásból, de Mursits könnyedén lehúzta a labdát.

69. perc: Sárga lap, a vendégek védője, Farkas kapta.

66. perc: Csere itt is, ott is: nálunk Vég helyett Vass Máté, a vendégeknél Nyilas helyett Csirmaz a pályán.

56. perc: Oláh szabálytalankodott a felezővonalnál, sárga lapot kapott.

55. perc: Egy jobb oldalszabadrúgás után Kárász fejelhetett, ám a próbálkozás kevéssel kapu fölé szállt.

51. perc: Gohér jobbról élesen lőtte a labdát a kapu elé szabadrúgásból, de Oláh nem tudott beleérni, Mursits pedig védett.

49. perc: A szöglet után Albert fejelt 10 méterről a kapu fölé.

48. perc: Rétyi adott középre jobbról, de Tímári mögé érkezett a labda, Oldal elöl pedig Vég szögletre tisztázott.

47. perc: Oláh Bálint vállalkozott kapáslövésre 25 méterről, ballal, de nem talált kaput.

46. perc: Elkezdődött a második játékrész.

Vége az első félidőnek.

43. perc: Vankó ívelt a tizenhatoson belülre, ahol Pölöskei a védője szorításában elesett. A játékvezető továbbot intett...

40. perc: Gohér majd' 50 méteres indítása Véget találta meg a jobbszélen, de védőnk beadása elkerülte a társakat. A ceglédiek tisztáztak.

39. perc: Gohér végzett el szabadrúgást jobbról, a tizenhatos jobb sarkának közeléből. A bal alsó sarkot vette célba, de nagyjából fél métert tévedett.

29. perc: GÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Egy jobb oldali, hosszú bedobás után a labda átjutott a túloldalra, ahol Filkor érkezett és 5 méterről a léc alá bombázott. 1-1!

28. perc: Oldal cselezgetett a tizenhatosunk előreterében, de amilyen látványos mozdulatokkal hozta magát lövőhelyzetbe, olyan pocsék volt a lövése.

19. perc: Egy bal oldali, ceglédi beadást Balogh rossz helyre ütött ki, ám Rétyi a tizenhatos vonalának közeléből a kapu mellé tekert.

17. perc: FIlkor indult be a jobb oldalon, majd a hosszún érkező Vankó elé tálalt, ám szélsőnk lövése elakadt a védőben.

10. perc: Gól! Vezet a Cegléd. Tímári közeli fejesét Balogh óriási bravúrral még a keresztlécre tolta, ám a kipattanó után nem tudtunk felszabadítani a kapu előteréből és Kárász a hálóba fejelt. 0-1.

6. perc: Filkor indult meg és vette célba a kaput a balösszekötő helyének közeléből, de egy védőről szögletre pattant a labda.

1. perc: Egy villámgyors bal oldali akció végén Vankó lőtt éles szögből, de Mursits szögletre ütötte a labdát.

1. perc: A Cegléd kezdte a mérkőzést.

13:28 Pályán a csapatok!

13:14 Pölöskei Péter, aki Szekszárdon kétszer is betalált, sorsdöntő mérkőzésnek titulálta a mait. A találkozó beharangozóját ide kattinva olvashatják el.

13:09 A hét elején kinevezett megbízott vezetőedzőnk, Csizmadia Csaba mindössze egy helyen változtatott a Magyar Kupában 3-1-es győzelmet arató csapat kezdőtizenegyéhez képest. A szerdai, szekszárdi találkozón kezdő Khiesz Kornél helyett ezúttal Lakatos Csaba került be a védelembe.

13:05 A csapatok már a pályán, zajlik a bemelegítés a szikrázó napsütésben. Igazi futballidő fogadja ma a játékosokat a Promontor utcában.

13:00 Köszöntjük kedves szurkolóinkat! Fél óra múlva kezdődik a Ceglédi VSE elleni bajnoki mérkőzésünk a Merkantil Bank Liga 15. fordulójában. Hajrá, Budafok!

Budafoki MTE-Ceglédi VSE 1-2 (1-1)
BMTE Stadion, vezeti: Takács Tamás (Medovarszki, Kepe)

Gól: Filkor (29') ill. Kárász (10'), Oldal (74')

BMTE: Balogh P. - Vég (Vass M. 66'), Króner, Gohér, Lakatos Cs. (Vaszicsku 89') - Veszelinov (Kercsó 76') - Margitics, Filkor, Oláh B., Vankó - Pölöskei P.
Megbízott vezetőedző: Csizmadia Csaba

Cegléd: Mursits - Kárász, Preklet, Albert, Farkas - Nagy T., Sigér Á. - Rétyi (G. Bíró 90'), Nyilas E. (Csirmaz 66'), Oldal - Tímári
Vezetőedző: Nagy Tibor