Budafoki MTE 2 - 3 Budaörs SC

BMTE Stadion, Merkantil Bank Liga, 4. forduló, vezeti: Zierkelbach Péter (Kis Z., Kiss B.)
Gólszerző: Horváth R. ('21), Kovács D. ('52 - büntetőből) ill. Tóth K. ('13), Szabó B. ('45), Kulcsár T. ('73)

Vége a mérkőzésnek. 3-2-re nyert a Budaörs a BMTE Stadionban.

93. perc: Kovács Dávid is sárga lapot kap, reklamálásért.

90. perc: Budaörsi kontratámadás végén Szabó lő közelről az égbe.

90. perc: 3 perc a hosszabbítás.

83. perc: Soltész rúgja meg hátulról ellenfelét, sárga lap. Aztán lejön, Farkas a helyén.

80. perc: Romić kapott sárga lapot.

80. perc: Egy kontratámadásunk végén Ihrig-Farkas hozta magát helyzetbe, de 14 méterrel, ballal gyengén lőtt, Varasdi védett.

79. perc: Budaörsi csere: Molnár le, Ódé be.

73. perc: GÓL. Harmadszor is vezet a Budaörs. Egy jobb oldali, lapos beadás után Kulcsár Tamás 10 méterről, kapásból lőtt a hálóba. 2-3.

70. perc: Hatalmas védés Kovács Zoltántól! Molnár Tibor 18 méterről, a jobbösszekötő helyének közeléből vette célba a kaput, de Kovács nagy vetődéssel hárított.

68. perc: Kulcsár robogott el a bal oldalon, de Opavszky fontos pillanatban szögletre mentett.

66. perc: Újabb cserék: nálunk Szabó helyén Ihrig-Farkas, a túloldalon Molnár Csaba helyett Pethő a pályán.

57. perc: A budaörsiek is változtatnak: Bakos le, Stieber be.

53. perc: Cserélünk: Kirják helyett Margitics a pályán.

52. perc: GÓÓÓÓÓÓL! A büntetőt Kovács Dávid hajszálpontosan lőtte a bal alsó sarokba. 2-2!

51. perc: Egy beívelés után Varasdi "ütötte agyon" középen Horváthot. Tizenegyes! És sárga lap a budaörsi kapusnak. Olcsón megúszta.

46. perc: A Budaörs kezdte a második játékrészt.

A szünetben a 75. születésnapján kedden ünneplő Tóth Kálmánt, csapatunk masszőrét, olimpiai ezüstérmes labdarúgót köszöntötte klubunk vezetősége.

Vége az első félidőnek.

45. perc: GÓL, újra vezet a Budaörs. Szabó Bálint kapott labdát a jobbszélen, elvitte azt Kirják mellett, majd éles szögből, hét méterről a léc alá bombázott. 1-2.

45. perc: Molnár Csaba nem tiszta helyzetből, 23 méterről lőtt laposan kapu mellé.

42. perc: Tóth rúgta meg csúnyán Kirjákot, jogos sárga lap.

41. perc: Újabb Budafok-helyzet! Kovács bal oldali szöglete után Romić hat méterről csúsztatott kevéssel kapu mellé.

35. perc: Nem tudtuk kihasználni Varasdi hibáját. A budaörsi kapus messze kifutott a kapujából és éppen Kovács Dávid elé passzolt, de csapatkapitányunk emelése nem talált célt.

28. perc: Helyzet! Oláh löbbölt a tizenhatos jobb sarkánál lévő Kovács Dávidhoz, aki ballal, laposan lőtt, de Varasdi a bal alsó saroknál védett.

21. perc: GÓÓÓÓÓÓL! Itt a válasz! Kovács Dávid balról, szabadrúgásból ívelt a kapu elé, Horváth Roland pedig öt méterről, remekül fejelt a léc alá. 1-1!

13. perc: GÓL, vezet a Budaörs. Egy jobb oldali beadást követően a hosszún érkező Molnár Csaba lövésébe Kovács még nagy bravúrral belekapott, de a kipattanó labdát Tóth Keve néhány lépésről a hálóba továbbította. 0-1.

7. perc: Kovács Dávid bal oldali szöglete után a kipattanó labdát Filkor 26 méterről, nagy erővel lőtte kapu mellé.

2. perc: Molnár Csaba indította Kulcsárt a jobbösszekötő helyének közelében, utóbbi éles szögből leadott lövését kapusunknak, Kovácsnak kellett védenie.

1. perc: A mieink indították útjára a labdát.

Köszöntjük kedves Olvasóinkat! A csapatok már a pályán, rövidesen kezdődik a mérkőzés.

Összeállítások

BMTE: Kovács Z. - Opavszky, Romić, Króner, Kirják - Filkor, Oláh B. - Kovács D., Soltész I., Szabó M. - Horváth R.
Cserejátékosok: Póser (k), Margitics, Vankó, Ihrig-Farkas, Micsinai, Vaszicsku, Farkas B.

Budaörs: Varasdi - Tóth K., Kékesi, Forgács, Medgyes - Fényes, Molnár Cs., - Kulcsár T., Bakos, Szabó B. - Molnár T.
Cserejátékosok: Tóth G. (k), Halmai, Gyurácz, Stieber A., Ódé, Menyhárt, Pethő
Szakmai igazgató: Bognár György