Három perc hosszabbítás következik. Ennyi időnk maradt gólt szerezni.

Kecskeméti csere: Nagy K. helyére Szuhadovszki állt be.

Buna csúszott rá alattomosan Nándori lábára, miután ő elrúgta a labdát. Sárga lap.

• 82'

Még egy csere a mieinknél: Szalai le, Adorján be.

csere
  • 81'

Lövés! Kovács kissé balról, 20 méterről, a védők takarásában lőtt, Varga üggyel-bajjal hárította a jobblábas próbálkozást.

• 76'

Kovács középről, mintegy 26 méterről vette célba a kecskeméti kaput, a középre tartó labdát Varga magabiztosan fogta.

• 75'

Gól, vezet a KTE. Azt kell írnunk, megérdemelten. Buna ívelt a tizenhatoson belülre, Tóth D. pedig ballal, 17 méterről a kapu bal oldalába lőtt. 1-0.

gól
  • 68'

Szabót vitte földre Bartha a balszélen, szélsőnk meglökte ellenfelét. A játékvezető mindkét játékosnak sárga lapot adott.

sárga lap
  • 65'

Egy bal oldali támadásunk végén Szabó L. 14 méterről, ballal lőtt kapu mellé. Ez nem volt veszélyes.

• 64'

Kettős csere történt nálunk: Filkor és Ihrig-Farkas helyére Nándori, valamint Szabó M. érkezett.

csere
  • 62'

Változtatott a KTE, Lukács helyére Tóth D. állt be.

csere
  • 60'

A második félidő első negyedórája inkább a kecskemétieké volt, a hazaiak többször is eljutottak a tizenhatosunk közelébe vagy azon belülre.

• 55'

Cseréltünk: László le, Zuigéber be.

csere
  • 55'

Fótyik állította meg szabálytalanul Tóthot a felezővonalnál.

sárga lap
  • 52'

Nagy K. kapott sárga lapot.

sárga lap
  • 51'

Helyzet itt, helyzet ott! Előbb Bartha vette célba a kapunkat jobbal, 18 méterről, ám Horváth védett, majd a kontratámadásunk végén Szabó bal oldali, lapos beadására Szalai érkezett a hosszú oldali kapufánál, de nem tudott a hálóba továbbítani.

• 50'

Blokk. Bartha 25 méteres, jobblábas lövésébe Kalmár állt bele, szögletre pattant a labda.

• 46'

Mi kezdtük a második játékrészt.

síp
  • 46'

Kettőt cserélt a szünetben a KTE: Buna és Tóth B. álltak be Madarász és Szalai J. helyére.

csere
  • 46'

Vége az első félidőnek.

síp
  • 46'

László kapott sárga lapot Grünwald buktatásáért.

sárga lap
  • 45'

Helyzet! Kovács bal oldali szöglete után a rövid saroknál, 5 méterről Szabó perdített a kapu felé, Varga bravúrral hárított.

• 45'

Egy perc hosszabbítás jön.

• 43'

Az ígéretes helyről járt szabadrúgásból Kovács jobbal a sorfalat találta el. Nagyjából 17-18 méter volt a távolság a kaputól, több volt ebben...

• 42'

Kovács tolta meg a labdát fejjel, amikor az ütemet tévesztő Gál letarolta a hazai tizenhatos vonalánál. Sárga lap.

sárga lap
  • 39'

Magunknak okoztunk kellemetlen pillanatokat azzal, hogy Jagodics egy egészséges felszabadítás helyett gyertyát rúgott a kapunk előtt, Horváth pedig bizonytalan volt a labda elkapásánál. Végül az övé lett.

• 36'

Sok volt a pontatlanság az elmúlt percekben mindkét oldalon: rossz labdaátvételek, pontatlan passzok...

• 27'

A másik oldalon Lukács kapott jó ütemű indítást a jobbösszekötő helyén, eltolta a labdát a tizenhatos vonaláig kifutó Horváth kapus mellett, de kisodródott. Jobbról középre emelt labdáját Szalai kivágta.

• 26'

Lövés! Szabó 18 méterről, jobbal vette célba a kaput, Varga nagyot vetődve szögletre ütötte a bal felső sarokba tartó labdát.

• 25'

Kovács előtt nyílt terület, csapatkapitányunk bevezette a labdát a tizenhatos előterébe, majd mintegy 26 méterről, jobbal magasan fölé lőtt.

• 22'

Ivószünet. Mostanra kiegyenlítetté vált a játék, a KTE időnként ügyes labdatartással változtat a mérkőzés ritmusán és hosszú labdákkal keresi támadóit.

• 16'

A nyáron a Budapest Honvédtól szerződtetett Horváth András először védi a kapunkat tétmérkőzésen.

• 14'

Lehetőség! Egy jobb oldali szögletvariációnk után Szabó L. az öt és feles jobb sarkának közeléből lőtt, Varga hárított.

• 12'

Szalai kapott sárga lapot, miután Vágót ütközte le szabálytalanul a kecskeméti térfél közepén.

sárga lap
  • 10'

Kezdeményezőbbek voltunk az első tíz percben, többet birtokoltuk a labdát, de helyzetig nem jutottunk.

• 9'

Soltész passzolt pontatlanul hátrafelé, Lukács lecsapott a labdára, de a kapujából kimozduló Horváth, illetve Jagodics közös erővel javították a csapattárs hibáját.

• 1'

A Kecskemét kezdte a mérkőzést.

síp
  • A meccs játékvezetője Szilágyi Sándor. Asszisztensei Horváth Róbert és Szilágyi Norbert.

• Ebben az összeállításban kezd a KTE: Varga B. - Madarász, Gál, Rjasko, Szalai G., Grünvald - Bartha, Nagy K., Vágó - Lukács D., Szalai J.

• A kezdőcsapatunk: Horváth A. - Szalai D., Jagodics, Fótyik, Kalmár O. - Soltész I., Filkor - László D., Kovács D., Ihrig-Farkas - Szabó L.

• Köszöntjük Olvasóinkat Kecskemétről. 18 órától az újonc otthonában folytatjuk bajnoki szereplésünket.