síp
  • 90'

Két perc a hosszabbítás.

• 87'

A dorogiak is változtattak még kettőt. Józsa és Dani álltak be. Szedlár és Girsik hagyta el a pályát.

csere
  • 82'

Az utolsó két cserénk: Ihrig-Farkas és Zuigéber helyén Mervó és László a pályán.

csere
  • 80'

GÓÓÓÓÓÓL! Itt a második! Egy kontratámadás végén Ihrig-Farkas lövése kétszer is lepattant a védőkről, Szabó azonban gyorsan eszmélt és hat méterről a hálóba passzolt. 2-0!

gól
  • 79'

Vendég csere: Szerencsi le, Lőrincz be.

csere
  • 75'

Szabó lőtt kapura jobbal, a tizenhatos előteréből, mintegy 22 méterről, a labda Izing kezén(?) irányt változtatva alig zúgott el a bal alsó sarok mellett.

• 74'

Nem volt helyzet, de írunk róla: Soltész mesterien tartotta meg a labdát a térfelünk közepén, majd a védők mögé induló Kovácsot indította picit hosszan.

• 72'

Zuigéber kapott sárga lapot, amiért szabálytalanul állított meg egy kibontakozni készülő vendég támadást még a dorogi térfélen.

sárga lap
  • 70'

A második félidőben átadtuk a kezdeményezést a dorogiaknak, többet van náluk a labda, de helyzetbe eddig nem tudtak kerülni.

• 68'

Ismét kortyolnak a fiúk, persze csak vizet vagy vitaminitalt. Ivószünet.

• 65'

A dorogiaknál Pálinkás helyére Csillag érkezett.

csere
  • 63'

Újabb változtatás, ezúttal kényszerű okokból. Szalai megsérült, Margitics váltotta.

csere
  • 62'

Kettőt cseréltünk: Micsinai és Papp helyére Soltész, illetve Szabó állt be.

csere
  • 51'

Kovács a tizenhatos jobb sarkának közeléből, ballal tekert jócskán kapu fölé. Ígéretesebb lehetőség is lehetett volna, ha Ihrig-Farkas passza korábban pontosabb Kovácsnak.

• 46'

A Dorog kezdte a második félidőt.

síp
  • 46'

A szünetben cseréltek a vendégek: Pohner helyére Barna állt be.

csere
  • 46'

Máris egy helyzet! Zuigéber ballal, 17 méterről lőtt, de a jobb felső sarokba tartó labdát Mursits vetődve szögletre ütötte. Bravúr volt!

• 47'

Vége az első félidőnek. Fótyik góljával 1-0-ra vezetünk a Dorog ellen a szünetben.

síp
  • 45'

• 38'

Girsik tarolta le a megiramodó Pappot, sárga lap.

sárga lap
  • 33'

Kapufa! Zuigéber indította Ihrig-Farkas a jobbszélen, ő remekül emelt a hosszú oldalon érkező Papp elé, aki 6 méterről, jobbal kapásból lőtt, ám Mursits bravúrral a kapufára tolta a labdát. Remek akció volt!

• 26'

Lövés! Szedlár cselezett a bal oldalon, majd a tizenhatosunk csücskének közeléből, jobbal nagy erővel lőtt a hosszú felső sarok mellé, fölé.

• 24'

Ivószünet!

• 21'

GÓÓÓÓÓÓL! Vezetünk! Kovács bal oldali beadása után Ihrig-Farkas jobbról, az alapvonal közeléből emelte vissza a kapu elé labdát, amit az üresen helyezkedő Fótyik mintegy 6 méterről a hálóba továbbított. 1-0!

gól
  • 18'

Jagodics most a másik kapunál! Pálinkás bal oldali, éles beadása után Szerencsit előzte meg és tisztázott szögletre. Nagy mentés volt!

• 16'

28 méterről végeztünk el szabadrúgást, Kovács legurítása után Zuigéber emelt a kapu elé, de Jagodics elől szögletre mentett a dorogi védő.

• 15'

Kezdeményezőbbek vagyunk, a Dorog stabilan védekezik, a kapuk nem forogtak veszélyben - így foglalható össze az első negyedóra.

• 6'

Egy bal oldali, dorogi beadás után rosszul szabadítottunk fel, a labdát Nyíri kissé jobbról, 17 méterről, jobbal lőtte a kapu fölé.

• 1'

Mi kezdtük a mérkőzést. Hajrá, BMTE!

síp
  • A meccs játékvezetője Zám Zsolt lesz. Asszisztensei Horváth Zoltán és Kiss Balázs.

• A Dorog kezdőtizenegye: Mursits - Nyíri, Tóth B. Izing, Papp M. - Girsik, Pohner, Lénárt, Szedlár - Szerencsi, Pálinkás.

• A Vasas elleni kezdőcsapathoz képest az Angyalföldön csereként bombagólt szerző Micsinai Miklós, valamint Zuigéber Ákos és Papp Marcell került be.

• Ebben az összeállításban kezdünk ma délután: Bese B. - Szalai D., Jagodics, Fótyik, Kotula - Micsinai, Nándori - Ihrig-Farkas, Zuigéber, Papp M. - Kovács D.

• Köszöntjük Olvasóinkat, köztük Fannyt és Kornélt! 17:30 perctől a Dorogi FC-t fogadjuk a Merkantil Bank Liga 5. fordulójában. Hajrá, Budafok!