Vége a mérkőzésnek, 3-1-re nyert a Vasas.

Még egy hazai csere: Sztojka érkezett és Szilágyit váltotta.

• 83'

Újabb változtatások a Vasasnál. Radó és Berecz le, Feczesin és Hidi be.

csere
  • 81'

GÓÓÓÓÓÓL! Micsinai! Középpályásunk párharcot nyert, majd ballal, mintegy 25 méterről óriási gólt rúgott a bal felső sarokba. Mintha zsinóron húzták volna a labdát... 3-1!

gól
  • 80'

Gól, 3-0. Eldőlt. Radó pörgetett a bal alsó sarokba 8 méterről, Silye passzát követően.

gól
  • 77'

Cseréltek a hazaiak, Bobál helyére Birtalan, Pátkai helyére Pekár állt be.

csere
  • 74'

Lövés! Nándori vette célba a jobb alsó sarkot mintegy 17 méterről, de jobblábas próbálkozását Jova vetődve hárította.

• 71'

Vasas-helyzet! Radó jobbról, az alapvonal közeléből passzolt középre, de Márkvárt nagy helyzetben nem találta el a labdát.

• 68'

Újabb két csere a mieinknél: Ihrig-Farkas helyére Papp, Soltész helyére Micsinai érkezett.

csere
  • 67'

Sárga lap a másik oldalon is, Berecz kapta Szabó ellökéséért.

sárga lap
  • 55'

Egy percen belül két sárga lapot kaptunk: Nándori visszahúzásért, Szalai reklamálásért.

sárga lap
  • 52'

Kettőt változtattunk: László és Fekete le, Szabó és Zuigéber be.

csere
  • 49'

Gól, 2-0. Bobál passzolt Szivacskihoz, aki kissé jobbról, 14 méterről lőtt a bal alsó sarokba.

gól
  • 46'

A Vasas kezdte a második játékrészt.

síp
  • 46'

Cseréltünk a szünetben: Kotula helyére Medgyes állt be.

csere
  • 45'

Vége az első félidőnek!

síp
  • 42'

Helyzet! Szalai jobbról adott középre, Kovács 5 méterre a kaputól belecsúsztatott a labdát, ami Jováról pattant szögletre.

• 35'

Bese! Kapusunk lábbal védte Bobál 12 méteres, jobblábas próbálkozását.

• 30'

Veszélyesen pattogott a labda a tizenhatosunkon belül és annak környékén, többször is blokkoltunk, majd Silye ballábas, pontatlan lövése után végül felszabadult a kapunk a nyomás alól.

• 22'

Előbb Jagodics, majd a keresztező Szalai állította meg fontos pillanatban a Vasas támadását. Mindkettő nagy mentés volt.

• 17'

Kovács szöglettel felérő szabadrúgást végzett el jobbról, Nándori 8 méterről, védője szorításában fejelt, de a labda könnyedén lett Jova zsákmánya.

• 13'

Kapufa! Ihrig-Farkas vezette a labdát a bal oldalon, majd a tizenhatoson belül két védő között is megtartotta azt, de éles szögből, 10 méterről leadott lövése az alumíniumon csattant.

• 9'

Gól, vezet a Vasas. Radó lépett ki a tizenhatos jobb oldalánál, a kapu elé emelte a labdát, a hosszú oldalon érkező Pátkai pedig öt méterről a hálóba továbbított. 1-0.

gól
  • 5'

Az első lehetőségünk! Szalai jobbról tekert középre, Kovács hat méterről fejelt, de nem talált kaput.

• 1'

Mi kezdtük a játékot. Hajrá, Budafok!

síp
  • A meccs játékvezetője Szigetvári Márk. Asszisztensei Szalai Balázs és Berényi Ákos. A találkozót az M4 Sport élőben közvetíti.

• A Vasas kezdőcsapata: Jova - Szivacski, Viczián, Otigba, Silye - Szilágyi Sz., Berecz, Pátkai, Márkvárt - Bobál G., Radó.

• Vagyis így állunk fel: Bese B. - Szalai D., Jagodics, Fótyik, Kotula - Nándori, Soltész I. - László D., Fekete M., Ihrig-Farkas - Kovács D.

• Három helyen változott a kezdőcsapatunk a vasárnapi, Szeged elleni mérkőzéshez képest. Micsinai, Zuigéber és Szabó helyyére Soltész, Fekete és Ihrig-Farkas került be.

• Köszöntjük Olvasóinkat az Illovszky Stadionból! A Merkantil Bank Liga negyedik fordulóját rendezik ma délután és este, csapatunk a feljutásra pályázó Vasas vendége lesz.