Kapufa a másik oldalon is. Egy balról belőtt labda után Ódor továbbított az alumíniumra Kotula mellől.

• 90'

Három perc a hosszabbítás.

• 87'

Mi maradt ki! Ihrig-Farkas a tizenhatos jobb oldalánál tisztára játszotta magát, 12 méterről leadott ballábas lövése megpattant a védőn és a keresztlécre vágódott... Nincs szerencsénk...

• 86'

Még egy csere a mieinkél is: Farkas Bálint állt be, Zuigéber jött le.

csere
  • 80'

Páros szegedi változtatás történt. Lestyán és Farkas érkezett Dobornoky, illetve Gajdos helyére.

csere
  • 76'

Zuigéber szöglete után Kovács a tizenhatos bal oldalvonalának közeléből kapásból belsőzött, egy szegedi játékoson továbbpattant a labda, egy másik pedig kirúgta azt a gólvonalról.

• 75'

Tóth buktatta Pappot a balszélen, az oldalvonal mellett. Sárga lap.

sárga lap
  • 70'

Ivószünet. Most néhány felhő eltakarja ugyan a Napot, de így is fülledt meleg van.

• 69'

Vendég cserék: Gréczi és Kórodi le, Kővári és Haruna be.

csere
  • 67'

Helyzet! Zuigéber passzolt Papphoz, aki jobbal, 17 méterről lőtt, de Molnár-Farkas vetődve hárította a jobb alsó sarokba tartó lövést.

• 64'

Ismét kettőt változtattunk: Soltész és Ihrig-Farkas állt be, Micsinai és László jött le a pályáról.

csere
  • 54'

A játékvezető kezdi elveszteni a fonalat. Zuigébernek "műesésért" adott sárga lapot, holott középpályásunk csupán egyensúlyát vesztette egy tizenhatoson belüli ütközés után.

sárga lap
  • 53'

Szegedi csere: Mohl le, Bitó be.

csere
  • 52'

Gajdos nem engedte elvégezni a kirúgást, jóformán kirúgta Bese kezéből a labdát, de sárga lap nem járt ezért a megmozdulásért...

• 51'

Szalai jobb oldali beadása után a labda átszállt Molnár-Farkas felett és a keresztléc tetejére pattant.

• 46'

Elkezdődött a második játékrész.

síp
  • 46'

Kettőt cseréltünk a szünetben: Jagodics helyére Horgosi, Szabó helyett Papp állt be.

csere
  • 46'

Vége az első félidőnek! 1-1-ről folytatjuk negyedóra múlva.

síp
  • 45'

Egy perc hosszabbítás következik.

• 43'

Keresztléc! Kovács balról, az alapvonal közeléből emelt középre, Zuigéber 6 méteres fejese után a labda a léc tetejéről pattant ki.

• 32'

GÓÓÓÓÓÓL! Itt az egyenlítés! Kovács a büntetőből higgadtan gurított a bal alsó sarokba. 1-1!

gól
  • 31'

Tizenegyes! Szalai tolta meg a labdát a szegedi tizenhatos jobb oldalánál, Temesvári pedig elkésett és buktatta játékosunkat.

• 30'

Védés! Zuigéber balról, szabadrúgásból ívelt a tizenhatoson belülre, Fótyik hat méterről tisztán fejelt, de Molnár-Farkas reflexmozdulattal belekapott a labdába és szögletre mentett. Nagy helyzet volt!

• 24'

Ez már bent van, vezet a Szeged. Gréczi balról, zavartalanul adott középre, Temesvári pedig Micsinait megelőzve néhány lépésről a hálóba fejelt. 0-1.

gól
  • 23'

Bese! Gajdos a leshatáron lépett ki a jobb oldalon, majd 8 méterről, ballal a hosszú sarkot vette célba, de Bese nagyot vetődve szögletre tolta a labdát.

• 20'

Egy gyorsan elvégzett vendég kapuskirúgás után Fótyik mentett nagyot azzal, hogy a lábát lövésre lendítő Dobronoky elé csúszott a tizenegyespont környékén.

• 17'

Lövés! Kovács jobbal szabadrúgásból, mintegy 28 méterről lőtt, Molnár-Farkas azonban fogta a pattogó labdát.

• 14'

Lehetőség a túloldalon. Mohl futott el a balszélen, élesen középre adott, de az érkező Kóródit Fótyik szorongatta, így a szegedi támadóról az alapvonalon túlra pattant a labda.

• 12'

Helyzet! Nándori és László játszottak össze, előbbi talppal készített elő szélsőnknek, aki az öt és feles jobb sarkának közeléből, mintegy 6 méterről, ballal a kapus ölébe lőtt.

• 10'

Kiegyenlített küzdelem, többnyire mezőnyjáték - ez történt az első tíz percben.

• 2'

Fejes! Gréczi szöglete után a rövid saroknál érkező Tóth fejelt az oldalhálóba 6 méterről.

• 1'

A Szeged kezdte a találkozót.

síp
  • Hőségriadó ide vagy oda, a televíziós közvetítés miatt tikkasztó kánikulában játszanak a csapatok ma délután.

• A meccs játékvezetője Sipos Tamás. Asszisztensei Bertalan Dávid és Rózsa Dávid.

• A szegediek kezdőcsapata: Molnár-Farkas - Ódor, Tóth G., Temesvári, Mohl - Gréczi, Kovács M., Simon Á., Dobronoky - Gajdos, Kóródi.

• Ebben az összállításban kezdünk ma délután: Bese B. - Szalai D., Jagodics, Fótyik, Kotula - Nándori, Micsinai - László D., Zuigéber, Szabó M. - Kovács D.

• Köszöntjük Olvasóinkat! A Merkantil Bank Liga 3. fordulójában a Szeged-Csanád Grosics Akadémia csapatát fogadjuk 15:30 perckor.