Vége, kifutottunk az időből... 2-1-re nyert a Csákvár Budafokon.

Mervó ollózott kapura néhány méterről, de Auerbach lekapta a labdát a levegőből.

Posztobányi reklamált, megkapta második sárga lapját, ő is kiállt. Kettős emberelőnyben vagyunk.

piros lap
  • 90'

Négy perc a hosszabbítás. Ennyi időnk maradt az egyenlítésre.

• 89'

Fótyik! Legfeljebb fél métert tévedett, amikor nagyjából 27 méterről, ballal laposan lőtt. Volt benne erő és majdnem jó helyre ment.

• 88'

Bese! Meccsben tartott minket azzal, hogy hárította Kalmár közeli próbálkozását.

• 85'

Kovács lőtt ballal, kissé balról, 23 méterről, Auerbach azonban védett.

• 84'

Posztobányi húzta vissza Fótyikot, sárga lap.

sárga lap
  • 81'

GÓÓÓÓÓÓL! Kovács balról, az oldalvonal közeléből szabadrúgásból ívelt a kapu elé, Szalai pedig 10 méterről a hálóba csúsztatott. 1-2!

gól
  • 81'

Kovács kapott sárga lapot. Szerette volna gyorsan elvégezni a szabadrúgást, amit a csákváriak nem hagytak...

sárga lap
  • 80'

Mi is változtatunk, Nándori jött le és Papp állt be. Nincs több cserelehetőségünk.

csere
  • 77'

Vendég csere: Takács helyére Murai érkezett.

csere
  • 75'

Posztobányi tört előre a bal oldalon, beért a tizenhatoson belülre, majd ballal, 6 méterről Bese kezébe gurított.

• 70'

Dulló tévesztett ütemet és elkaszálta Lászlót. Sárga lap.

sárga lap
  • 69'

Úgy látszik, a csákváriaknál prémium jár az ellenfél szurkolói felé történő mutogatásért. Torvund érezte úgy, hogy erre szükség van...

• 68'

Csákvári cserék: Torvund és Mészáros le, Kalmár és Magyar be.

csere
  • 66'

Lövés! Szabó ment el a balszélen, majd laposan Kovács elé gurított, aki 14 méterről, középről lőtt kevéssel a kapu fölé.

• 63'

Kotula rúgta meg Csirmazt az oldalvonalnál, sárga lap.

sárga lap
  • 62'

Kettős csere a mieinknél: Filkor és Zuigéber helyére Soltész, valamint Mervó állt be.

csere
  • 61'

Védés a másik oldalon is! Szabó a kapuval szemben, mintegy 27 méterről, jobbal lőtt, de Auerbach kitolta a labdát a léc alól.

• 59'

Védés! Egy jobb oldali beadást követően Takács 6 méterről fejelt, Bese látványos vetődéssel hárította a kapu bal oldalába tartó labdát.

• 58'

Lehetőség! Zuigéber maradt le centikkel Kotula kapu elé ívelt labdájáról...

• 53'

Lövés! Szép támadás vezettünk, amelynek végén Filkor középről, 18 méterről lőtt, ballábas próbálkozását Auerbach fogta.

• 46'

A Csákvár kezdte a második játékrészt.

síp
  • 46'

A szünetben megint változtattunk: Ihrig-Farkas helyére László érkezett. A vendégeknél Baracskai maradt az öltözőben és Posztobányi állt be.

csere
  • 46'

Vége az első félidőnek. 0-2, de emberelőnyben vagyunk. Még nincs veszve semmi!

síp
  • 45'

Egy perc hosszabbítás jön. A kiállítás óta mi járatjuk a labdát, szögletet is rúgtunk, de szépítés egyelőre nincs.

• 38'

Bakos sárga lappal a birtokában taposta meg Szalait. Mehet zuhanyozni, piros lap!

piros lap
  • 37'

Cseréltünk: Medgyes le, Kotula be.

csere
  • 34'

Gól, 0-2. Medgyes rosszul szabadított fel, Bakos a tizenhatos vonaláról pocsékul lőtt, de a labda éppen így lett jó Torvundnak, aki 6 méterről, sarokkal vette be a kapunkat.

gól
  • 28'

A csákváriak rendkívül sportszerűtlen módon, szurkolóinknak mutogatva ünnepelték a góljukat.

• 27'

Gól, vezet a Csákvár. Komáromi vezette be a labdát jobbról a tizenhatoson belülre, Medgyes és Szabó sem merte bántani, majd 10 méterről, ballal a hosszú sarokba lőtt. 0-1.

gól
  • 24'

Lövés! Fótyik ívelt a vendégek tizenhatosán belülre, Kovács visszacsúsztatott Szabónak, aki az öt és feles bal sarkának közeléből, jobbal gyengén lőtt, Auerbach védett.

• 23'

Újabb durva csákvári belépő, Baracskai "szállt bele" Szalaiba. Ez is egyértelmű sárga lap.

sárga lap
  • 21'

Bakos rúgta meg Ihrig-Farkast, sárga lap.

sárga lap
  • 20'

Az első húsz perc nem a miénk volt. Többször voltunk pontatlanok és nem jelentettünk veszélyt az ellenfél kapujára.

• 17'

Ismét vendég lehetőség! Komáromi jobbról, élesen tekert a kapunk elé, de Takács felett elszállt a labda, a mögötte érkező Torvund pedig lemaradt a beadásról.

• 15'

Egy újabb eladott labdánkból Komáromi robogott el a jobbszélen, betört a tizenhatoson belülre és laposan középre passzolt, de az érkezők elől Jagodics szögletre mentett.

• 12'

Kapufa... Labdavesztésünk után gyors kontrát vezetett a Csákvár, Mészáros passzával Takács tört kapura, majd mintegy 10 méterről, jobbal a bal kapufára tekert.

• 5'

Az első lehetőség: Bakos jobbról, az oldalvonal mellől adott középre szabadrúgásból, ám Takács 6 méterről jócskán kapu fölé fejelt.

• 1'

Mi kezdtük a mérkőzést! Hajrá, Budafok!

síp
  • A meccs játékvezetője Rúsz Márton. Asszisztensek: Garai Péter, Bornemissza Norbert.

• A Csákvár összeállítása: Auerbach - Csirmaz, Vaskó, Dulló, Bencze M. - Komáromi, Bakos, Mészáros D., Baracskai - Torvund, Takács T.

• Így állunk fel ma este: Bese B. - Szalai D., Jagodics, Fótyik, Medgyes - Filkor, Nándori - Ihrig-Farkas, Zuigéber, Szabó M. - Kovács D.

• Boér Gábor nem változtatott a kezdőcsapaton a III. kerületi TVE elleni, 4-0-ra megnyert múlt vasárnapi bajnokihoz képest.

• Köszöntjük Olvasóinkat! A szezon első hazai mérkőzése következik 19 órakor, az Aqvital FC Csákvár ellen.