Vége a mérkőzésnek, magabiztos győzelmet arattunk a rajton!

síp
  • 91'

Három perc a hosszabbítás.

• 90'

GÓÓÓÓÓÓL! Itt a negyedik! Papp balról húzott befelé és mivel senki sem támadta, mintegy 7 méterről, jobbal lőtt a hálóba. 0-4!

gól
  • 88'

Lövés! Papp vezette a labdát, majd 16 méterről, jobbal lőtt, a kapus azonban védte a lapos próbálkozást.

• 86'

Kovács távoli, pattogós szabadrúgása landolt Balázs kezében.

• 84'

A hazaiaknál Tóth hagyta el a pályát és Bekker állt be.

csere
  • 83'

Ismét cseréltünk: Filkor helyére Micsinai jött, Szabó helyét pedig Papp foglalta el.

csere
  • 73'

Kettős csere a mieinknél: Zuigéber és Medgyes helyére Fekete és Kotula állt be.

csere
  • 71'

Ivószünet következik.

• 68'

GÓÓÓÓÓÓL! Itt a harmadik! Zuigéber futott el a balszélen, laposan középre passzolt, némi szerencsével László elé került a labda, ő pedig hat méterről, ballal a bal alsó sarokba lőtt. 0-3!

gól
  • 64'

Változtat a Kerület: Remili le, Angyal-Tóth be.

csere
  • 60'

Az imént beállt László máris célba vette a Kerület kapuját, de Balázs védte a lövést.

• 58'

Cseréltünk: az első gólunkat szerző Ihrig-Farkas helyére László Dávid állt be.

csere
  • 57'

Lehetőség! Szabó robogott el a balszélen, Kovács elől azonban középen szögletre mentettek a hazaiak.

• 54'

A második játékrész első percei a hazaiaké voltak, a Kerület nagy elánnal támadott, de sikerült elhárítanunk a veszélyt.

• 46'

Elkezdődött a második félidő.

síp
  • 46'

Két rutinos játékos, Bori és Egerszegi állt be a Kerületnél.

csere
  • 47'

Vége az első félidőnek! 2-0-ra vezetünk a szünetben!

síp
  • 46'

GÓÓÓÓÓÓL! Egy jobb oldali beadás és Kovács csúsztatása után Zuigéber elé került a labda, aki 8 méterről, jobbal lőtt a jobb alsó sarokba! 0-2!

gól
  • 45'

Két perc hosszabbítás jön az első félidő végén.

• 43'

GÓÓÓÓÓÓL! Vezetünk! Kovács szabadrúgásból ívelt a hazai tizenhatoson belülre, Jagodics jobbról középre fejelte a labdát, amit Ihrig-Farkas közelről a hálóba továbbított. 0-1!

gól
  • 37'

Szabó húzott balról befelé, majd a tizenhatos előteréből jobbal lőtt, Balázsról kipattant a labda, de szélsőnk ismétlésénél a játékvezető budafoki szabálytalanságot látott...

• 35'

Mintegy 50 budafoki szurkoló buzdítja a mieinket a vendégszektorból. Drukkereink egy része piros füstfelhő közepette érkezett meg a stadionhoz.

• 30'

Rédei jobbról, nagy erővel rúgta a labdát a kapunk elé, de a védőink mellett érkező Horváth kevéssel lemaradt róla.

• 28'

Újabb ápolás: egy fejpárbaj után Nándori maradt lent, de a gyors ellátás után ő is vissza tudott jönni.

sérülés ápolás
  • 25'

Ivószünet következik. Eddig kiegyenlített játék zajlik a pályán, egy-egy lövési kísérlettel, komolyabb gólhelyzet nélkül.

• 21'

Szalai Vilmos hátulról rúgta meg Zuigébert a középkörnél. Sárga lap.

sárga lap
  • 18'

Szalai Dániel jobbról passzolt középre, de Ihrig-Farkas 12 méterről kevéssel a kapu mellé perdített.

• 16'

Helyzet! Egy bal oldali beadást követően középen Borvető érkezett veszélyesen, de megelőztük és szögletre mentettünk.

• 13'

Medgyest kellett ápolni a pálya közepén egy hazai szabálytalanság után. Balhátvédünk szerencsére tudja folytatni a játékot.

• 12'

Ihrig-Farkas cselezett a jobb oldalon, majd 12 méterről, a védő szorításában jobbal lőtt. A labda az ellenfél játékosáról szögletre pattant.

• 8'

Itt a mi első lehetőségünk! Kovács a tizenhatos vonalának közeléből, jobbal lőtt, de Balázs odaért a bal alsó sarokhoz és megfogta a labdát.

• 2'

Bese! Kapusunknak Remili távoli szabadrúgása után kellett hárítania a bal alsó sarokba tartó labdát.

• 1'

A Kerület kezdte a játékot. A mieink piros mezben és nadrágban futballoznak.

síp
  • A találkozó játékvezetője Nagy Róbert. Asszisztensei Berényi Ákos és Punyi Gyula.

• A hazaiak kezdőcsapata: Balázs J. - Rédei, Erdei, Opavszky, Tóth K. - Tamási, Szalai V., Rabatin - Horváth O., Borvető, Remili.

• A szezon első meccsén így állunk fel: Bese B. - Szalai D., Jagodics, Fótyik, Medgyes S. - Filkor, Nándori - Ihrig-Farkas, Zuigéber, Szabó M. - Kovács D.

• Köszöntjük Olvasóinkat! Ma délután kezdetét veszi a Merkantil Bank Liga 2021/2022-es idénye. Csapatunk az első fordulóban a III. kerületi TVE otthonában lép pályára.