/ Élő közvetítés
  • 91'

Vége a mérkőzésnek. 5-0-ra nyert a Puskás Akadémia, amely ezzel megszerezte a bajnoki ezüstérmet.

síp
  • 90'

Egy perc a hosszabbítás.

• 87'

Utolsó felcsúti csere: Slagveer le, Băluță be.

csere
  • 86'

Csonka állította meg szabálytalanul Weslen Júniort, sárga lap.

sárga lap
  • 85'

Újabb hazai cserék: Deutsch helyén Weslen Júnior, Komáromi helyére pedig Ganbayar állt be.

csere
  • 84'

Knežević bal oldali szöglete után Nunes 5 méterről, bevetődve fejelt jócskán kapu fölé.

• 82'

Lövés! Kulcsár jobb oldali szöglete után Lőrinczy a hosszú oldalról, mintegy 15 méterről kapásból lőtt kapu mellé.

• 78'

Mi is változtattunk, utoljára a meccsen. Margitics helyére Fekete érkezett.

csere
  • 77'

Hazai cserék: Urblík és Van Nieff le, Corbu és Ominger be.

csere
  • 73'

Gól, 5-0. A Van Nieff által balról, magasan a kapunk elé emelt labdát a hosszú oldalon helyezkedő Spandler 8 méterről fejelte a jobb sarokba.

gól
  • 66'

Védés! Nagy lőtt ballal, 12 méterről kapura, a bal alsó sarokba tartó labdát Kovács vetődve szögletre ütötte.

• 65'

Fejes! Kulcsár szabadrúgásból ívelt a felcsúti kapu elé, Jagodics 8 méterről fejelt, a középre tartó labdát Auerbach magabiztosan fogta.

• 64'

Szolnoki könyökölte le a levegőben Medgyest a felezővonalnál. Sárga lap.

sárga lap
  • 62'

Kulcsár! Középpályásunk a jobbösszekötő helyének közeléből, mintegy 28 méterről szabadrúgásból próbálkozott, jobblábas lövése pedig kevéssel szállt el a keresztléc felett.

• 59'

Cseréltünk: Takács helyére a 100. NB I-es mérkőzését játszó Kulcsár állt be.

csere
  • 57'

Nagy akarta megszerezni harmadik gólját, de cselekbe bonyolódott és amikor lőtt, 10 méterről nem talált kaput.

• 55'

Filkor kapott sárga lapot. Valószínűleg reklamálásért.

sárga lap
  • 46'

Hármat cseréltünk a szünetben: Huszti, Csonka és Lőrinczy álltak be Oláh, Micsinai és Ihrig-Farkas helyére.

csere
  • 46'

Zeke rúgta meg ellenfelét, sárga lap.

sárga lap
  • 46'

A Puskás Akadémia kezdte a második játékrészt.

• 45'

Vége az első félidőnek.

síp
  • 40'

Védés! Szolnoki indította a védőink mögé beinduló Nagyot, aki ziccerben, 10 méterről lőtt, Kovács azonban bravúrral védett.

• 39'

Kovács a hazai kapuval szemben, 26 méterről végezhetett el szabadrúgást, de jobblábas lövése kapu fölé szállt.

• 36'

Micsinai állította meg szabálytalanul Urblíkot az ellenfél térfelén. Sárga lap.

sárga lap
  • 34'

Itt a negyedik. Egy gyors kontratámadás végén Nagy bal oldali beadásából a középen érkező Slagveer fejelt gólt 5 méterről. 4-0.

gól
  • 25'

Védés! Egy bal oldali beadás után Nagy ezúttal közelebbről, 10 méterről tüzelt, de Kovács nagyot vetődve hárított.

• 23'

Kapufa! Nagy 18 méterről, jobbal azonnal ellőtte az elé kerülő labdát és csak milimétereket tévedett. A bal kapufa mentett.

• 17'

Gól, 3-0. A jobb oldali szögletre Nagy érkezett középen és néhány méterről, ballal a keresztlécre perdített, ahonnan a labda a gólvonal mögé pattant.

gól
  • 16'

Oláh labdavesztése után Knežević egyedül tört kapura, de ballábas lövése nem volt igazán jó felcsúti szempontból, így Kovács szögletre mentett.

• 15'

Kettő... Knežević tisztán vehette mellre a labdát a tizenhatos bal oldalánál, majd mintegy 12 méterről, ballal kapásból lőtt a kapunkba. 2-0.

gól
  • 8'

Gól, vezet a Puskás Akadémia. Nagy Zsolt kapott jó passzt Knežević-től és az öt és feles jobb sarkának közeléből, jobbal lőtt a hosszú sarokba. A labda a kapufáról pattant a hálóba. 1-0.

gól
  • 1'

Mi kezdtük a mérkőzést. Hajrá, Budafok!

síp
  • Mintegy 50-60 budafoki buzdítja a fiúkat ma délután a Pancho Arénában. Köszönjük, hogy velünk vagytok!

• A játékvezető Pintér Csaba. Asszisztensei Tóth II. Vencel és Huszár Balázs. Az alapvonali játékvezetők: Erdős József, Zierkelbach Péter.

• A PAFC kezdőcsapata: Auerbach - Szolnoki, Nunes, Spandler, Deutsch - Urblík, Van Nieff - Komáromi, Knežević, Nagy Zs. - Slagveer.

• Ebben az összeállításban kezdünk az idény utolsó mérkőzésén: Kovács Z. - Margitics, Jagodics, Oláh B., Zeke - Filkor, Micsinai - Ihrig-Farkas, Kovács D., Medgyes - Takács R.

• Köszöntjük Olvasóinkat Felcsútról. 17:30-kor a szezonzáró következik az ezüstéremre pályázó házigazda Puskás Akadémia ellen.